پلیس ایرانی

گشت پلیس

در دوران کودکی بدون شک همه ما آرزوی پلیس بودن روداشتیم آرزوی برخورد با قانون شکن ها با سارقان و.. این بازی همه این آرزوها رو براورده میکنه برای یک کودک بسیار جذاب هست که پلیس بودن رو تجربه کنه حتی برای بزرگسالان نیز جذاب خواهد بود جذاب تر این که پلیس بودن در داخل ایران و فارسی بودن این بازی، این بازی در اخر هر ماموریت نکاتی رو میگه که میتونه برای هر فرد برای محافظت از جان و مال خود مفید و اموزنده باشه.

پلیس ها ی زحمت کش که همیشه در این جامعه اماده خدمت و محافظت از جان و مال مردم هستند نیاز به شناخت بیشتر توسط مردم دارند شیوه کارشون، استرس کاری که دارند و هزار تجربه پلیسی بودن، در این بازی شما در نقش یک پلیس موتور سوار هستین که با ماموریت های چالش برانگیز روبه رو میشین و با انجام درست ماموریت ها پاداش دریافت میکنین، همه چیز در این بازی به زبان فارسی هست تابلوها، هشدارها، گوینده ها و…. که جذابیت بازی برای یک ایرانی رو بالا میبره.

نقاط ضعف و قوت:

نقاط قوت :

گرافیک نسبتا خوب

طراحی خوب داخل بازی

فارسی بودن گوینده ها

نقاط ضعف :

وجود باگ در بازی

گرافیک :

بازی از نظر گرافیکی نسبت به حجمی که داره  در حد متوسط هست ولی یه باگی داره این بازی که باید رفع بشه در مورد اجرای بازی بوسیله سنسورها این سنسور ها کیفیت خوبی در اجرای بازی ندارن و میتونن  نظر کاربر و نسبت به این بازی تغییر منفی بدهند.

 

آمار و نمودار:

 

سخن آخر :

در آخر میشه گفت که این بازی به دور از نقطه ضعفی که داره میتونه ساعت ها یک ایرانی وطن دوست رو سرگرم کنه و ارزش دانلود کرد داره.

لینک دانلود:

آپارات :

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *