معرفی کوتاهی از برترین اپ ها وبازی های ماه گذشته

Guides by Lonely Planet.1

1

کاربرد این برنامه دقیقا از روی اسمش مشخص است. این اپلیکیشن شامل راهنماهای متعددی پیرامون موقعیت های مکانی معروف جهان می شود؛ به کمک GBLP می توانید از مکان مربوطه بیشتر بدانید، تصاویری را از آن مشاهده کنید، بازار نزدیک به موقعیت را شناسایی کنید و… همچنین این برنامه شامل نقشه های آفلاین برای تمامی موقعیت‌های مربوطه می شود و پیشنهاد های خوبی را نیز برای کاربران به ارمغان آورده است.

این اپلیکیشن هم اکنون دیتای مربوط به شهر هایی از جمله San Francisco ،London ،Amsterdam ،Beijing ،Berlin ،Boston ،Sydney و … را در خود جای داده است و به زودی مکان و شهرهای بیشتر به دیتابیس آن افزوده می‌شود.

گوگل پلی

 

2- Chrooma Keyboard

2

اپلیکیشن کروما یک کیبورد ساده با قابلیت تغییر سایز است که به صورت خودکار رنگ پس زمینه خود را با بخش مربوطه در سیستم عامل تطابق می دهد. همچنین حالت شب نیز در برنامه جهت تغییر رنگ بر اساس ساعت در برنامه گنجانده شده است. حتما این کیبورد بسیار جالب را امتحان کنید.

گوگل پلی

3- Mimicker Alarm

snooze-days-are-over-microsofts-mimicker-alarm-will-bug-you-till-you-are-wi

این برنامه یک آلارم متنوع و جدید است که توسط کمپانی مایکروسافت طراحی شده و پس از به صدا در آمدن صدای هشدار از شما می خواهد با کار های مختلف نظیر ثبت یک سلفی با طراوت و یا گفتن عبارت خاص آلارم را متوقف کنید. اگر در انجام این کار موفق نباشید، آلارم همچنان به صدای خود ادامه می دهد و خبری از دکمه Snooze نیست.

گوگل پلی

4- Twofold

4

Twofold بازی رنگ هاست؛ بدین صورت که باید در آن مربع های کوچم همرنگ را به شیوه خاص و هیجان انگیزی به هم اتصال دهید. برای رفتن به مراحل بالاتر باید تعداد خاصی از مربع های همرنگ را به هم اتصال دهید که این تعداد در نوار پایینی بازی مشخص است. اگر تمامی حرکات مجاز خود را به اتمام رسانید، بازی را باخته اید؛ پس آگاهانه عمل کنید. این بازی توسط توسعه دهندگان بازی rymdkapsel طراحی شده است و از نظر گیم پلی و گرافیک در سطح بالایی قرار دارد.

گوگل پلی

5- Downwell

5

این بازی در ژانر اکشن طراحی شده است و از سرعت بالایی برخوردار می باشد. تا چندی پیش تنها کاربران iOS به بازی دسترسی داشتند که به لطف تلاش های توسعه دهنده، این بازی هم اکنون در فروشگاه گوگل نیز یافت می شود. جهت آشنایی بیشتر با برنامه، پیشنهاد می کنیم آن را نصب نمایید.

گوگل پلی

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *