مزرعه داری رویایی شما در “دهکده با صفا”

امروزه سعی شده احساس زندگی کردن در فضایی زیبا و آرامش بخش را با بازی های شبیه سازی شده در مزرعه ایجاد کرد. تعداد زیادی بازی های مزرعه داری در یک دهکده و مدیریت آن وجود دارد. و جالب است که این سبک بازی ها طرفداران نسبتا زیادی هم دارند. روال بازی هم مشخص است شما مزرعه خود را مدیریت می کنید. در بازی ها آنچه مهم است و باعث تمایز می شود داستان بازی و گرافیک آن است. امروز به بررسی بازی مزرعه رویایی : دهکده با صفا می پردازیم.

درباره برنامه دهکده با صفا

سازنده بازی مزرعه رویایی نمونه دیگری از این سبک بازی های مزرعه داری به نام “دهکده با صفا” ارایه داده است. شما در این دهکده کوچک کنار رود و درختان شروع به مزرعه داری می کنید. و هرآنچه که در یک مزرعه اتفاق می افتد مانند کاشت گندم و میوه در زمین های کشاورزی، نگهداری حیوانات، حتی ماشین های کشاورزی و صنعتی ، تامین نیازهای مشتریان و اهالی دهکده را مدیریت می کنید.

در نسخه 1.95 این بازی وقتی وارد برنامه می شوید تقریبا هیچ چیز نمی دانید، لازم به ذکر است که برنامه از زبان فارسی پشتیبانی می کند. لذا پیشنهاد می شود ابتدا از قسمت تنطیمات زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. چرا که در طول مسیر نیاز خواهید داشت راهنمایی ها در قالب متن ها را دنبال کنید.

دهکده با صفا 5دهکده با صفا

تحلیل برنامه  دهکده با صفا

در همین حین پیرزن مهربان دهکده با نام مادر جون می کارهایی که باید انجام دهید را به شما می گوید و در طول مسیر با شماست. کم کم باید نحوه مدیریت درست را بدانید تا فرضا وقتی یکی از اهالی دهکده برای خرید نان مراجعه کرد، گندم کافی برای پخت نان و تحویل آن داشته باشید. در این میان هر وقت کار خود را درست انجام دادید سکه و ستاره جایزه می گیرید. که با سکه ها می توانید امکانات مورد نیاز خود را خرید کنید و ستاره هم باعث بالا رفتن لول شما می شود. بالا رفتن سطح شما در بازی برای شما گرفتن الماس به همراه دارد که این الماس هم باعث سرعت گرفتن کارتان می شود.

هر چه مراحل بازی پیش می رود امکاات شما بیشتر می شود و کارتان وسیع تر. تا جایی که در قسمتی از بازی به جایی می رسید که باید مزرعه خود را بزرگ کنید. زمین های اطراف را بخرید و با نگهداری بیشتر از حیوانات باعث تامین اقلام مورد نیاز شوید.

دهکده با صفا 4دهکده با صفا2دهکده با صفا 3

گرافیک برنامه

همانطور که قبلا هم اشاره شد گرافیک و رابط کاربری در بازی ها وجه تمایز و قسمت مهم کار است. دهکده با صفا گرافیک واقعا جذاب و حرفه ای دارد. رنگ ها واقعی و درست استفاده شده اند و همه چیز احساس واقعی خود را می دهد. به همین دلیل کاربر مدت های زیادی صرف بازی می کند . و برایش خسته کننده نیست که بازی را ترک کند. علاوه بر تمام آیتم های دهکده شما در بازی با شخصیت ها و کاراکترهای جالبی که وارد بازی می شوند هم رو به رو می شوید. که این کاراکترها هم از نظر گرافیکی بسیار در بطن داستان جذاب عمل می کنند.

 از زبان دهکده با صفا

کشاورزا و شهردارای عزيز … يه خبر هيجان انگيز!
بازی پرطرفدار Farm Town با 30 ميليون گيمر حالا اينجاس!

– پیرو قرارداد رسمی با شرکت Foranj از این پس می‌توانید الماسهای درون بازی را به ریال و با کارت‌های شتاب خود خریداری نمایید.

★★★ تو اين دود و زندگی پر سر و صدای شهری بهترين کار مزرعه داری هست و اينم بهترين بازی مزرعه داری دنيا برای همه! ★★★

در این بازی فقط کنترل مزرعه در دست تو نیست، بلکه تمام دهکده به پیشرفت و توسعه تو بستگی داره. از کمک دوستانت استفاده کن و یک کار گروهی راه بیانداز. به همه کمک کن. کسی چه میدونه شاید تو شهردار جدید دهکده بشی!

این بازی داستان مزرعه تو با تمام هیجاناتش رو برات رقم میزنه. فقط باید شروع کنی! به بازی مهیج و چالش برانگیز زندگی در دهکده و مزرعه داری خوش اومدی.

مزایای برنامه

  • پشتیبانی از زبان فارسی و ارایه به 10 زبان دیگر
  • امکان بازی بصورت کاملا آفلاین
  • محیط کاملا دلچسب و سه بعدی با گرافیک بالا
  • امکان گسترش مزرعه و همکاری با اهالی برای موفقیت بیشتر
  • تنوع زیاد در ارایه انواع محصولات و آیتم های گوناگون
  • امکان کاشت درخت انواع محصولات ، تولید انواع غذا ها، پرورش انواع گل های تزیینی ، نگهداری از انواع حیوانات

معایب برنامه

  • کندی اجرای برنامه در بعضی مواقع
  • اشکال فونت در بعضی دستگاه ها مثل پس و پیش کردن حروف کلمه

 

آمار:

دسته بندی: شبیه سازی

تعداد دانلود: +100،000 دانلود

قیمت: رایگان – پرداخت درون برنامه ای

حجم: 37.9 مگا بایت

لینک دانلود:

کافه بازار

6+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • ساسان جامعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *