سفری مدرن با اپلیکیشن گردشگری همگردی

سفر همیشه یک چالش برای بدست آوردن تجربه های جدید هست ،که با لذت  همراه هست ، ولی امروزه سفر با گذشته متفاوت شده و سایت ها و اپلیکیشن های بسیاری در سفر ها با ما همراه میشن تا ما تجربه بهتر و کامل تری از سفرمان داشته باشیم وبتوانیم حداکثر بازدید و استفاده را ببریم.یکی از اپلیکیشن های که جدیدا ساخته و معرفی گردیده است اپلیکیشن والبته سایت همگردی میباشد که میتواند کمک  خوبی برای ما باشد، اپلیکیشنی که شخصا ازش در سفر استفاده کردم و با  نقاط مثبت ومنفیش در طول سفر آشنا شدم.

2

رابط کاربری:

همگردی در نگاه اول بسیار جذاب به نظر می رسد چون از رابط کاربری متریال وخوش ساختی بهره می برد وعلارغم انتقاد های که ازش در بسیاری از جمع های برنامه نویسی وتخصصی صورت میگیره که کپی از نسخه های خارجی است ولی از نظر من الگو گرفتن از یک اپ خارجی خوش ساخت نه تنها کا ر نادرستی نیست بلکه بسیار هم هوشمندانه است، واین کار در نهایت به نفع کاربر هست. پس در کل با رابط کاربری بسیار مناسبی سر وکار داریم.

در محیط برنامه با دو بخش کلی روبه رو میشوید تحت عنوان های “یه جای باحال” و “یه اتفاق باحال” که به ترتیب نقاط دیدنی ایران و رویدادهایی همچون جشنواره ها و تورهای مسافرتی را به صورت اتفاقی به شما پیشنهاد می کنند تا برای انتخاب مقصد سفر از آنها استفاده کنید.

علاوه بر آن تمام نقاط دیگر از جمله محل های دیدنی هتل ها،رستوران ها و … را می توانید در نقشه ملاحظه کنید، ولی متاسفانه بسیاری از محل ها دیده میشه که در نقشه موجود نیست یا آپدیت نشده وبزرگترین مشکل برنامه رو میتوان به بروز نبودنش اشاره کرد که واقعا ازش انتظار نمیرفت به این شکل عمل کند.

بهترین امکانی هم که برنامه از آن بهره میبره تعامل برنامه با کاربر هست که به شبکه اجتماعی بودن برنامه کمک شایانی میکند و کار برها میتوانن تجربه های همدیگر را از محل ها ببینن.

 

4

ولی یکی دیگه از مشکلاتی که تو ایران در برنامه های وابسته به اینترنت دیده میشه ودراین برنامه هم دیده شد واون مشکل سرعت اینترنت در ایران است متاسفانه در تجربه شخصی استفاده از برنامه بیشتر مواقع با مشکل شکست ارتباط روبه رو شدم و دست به دامن اهالی بومی منطقه شدم . شاید با توجه به مشکل اینترنت در ایران بهتر باشد اپ ها ی که ساخته میشه فعلا وابستگی کاملی به اینترنت نداشته باشند وتا حد امکان  به شکل افلاین در خود اپ اطلاعات گنجانده شود.

5

ایده:

اپلیکیشن همگردی یک ایده ناب خالص نیست ولی یک برنامه خوش ساخت و مهندسی شده است که با توجه به نیاز کاربرهای ایرانی ساخته شده، تیم همگردی سعی کرده با نیاز سنجی خوب مسافران ایرانی بیشتر خواسته های آن ها را برآورده کند.

معرفی همگردی:

«همگردی» یه سرویسِ نو و جدید بین صفحه های اجتماعی پرطرفدار با قابلیتهای هوشمند و خاصه و در خدمت جامعه بزرگ ایرانی قرار گرفته و هدفش اینه که با فراهم کردن اطلاعات مناسب به شما کمک کنه تا بتونین بهترین مکانها و رویدادهای مورد علاقهتون رو پیدا کنین و یه برنامه ریزی خوب برای زمان های خالی و فراغتتون داشته باشین.

حتما برای شما هم پیش اومده؛ بعضیوقتا که دلمون میخواسته یه جایی بریم یا یه جوری وقتمونو پر کنیم، بدجور سردرگم شدیم چون اصلا نمیدونستیم دور و برمون چه خبره.

درست تو همین نقطه از سردرگمی بودیم که ایدهی همگردی به ذهنمون رسید. ایجاد یه فضا برای معرفی هر جا یا هر چیزی که سرگرم کننده باشه و ارزش دیدن داشته باشه یا اتفاقی که بتونه شادمون کنه و درست به همین دلیل شدیم «همگردی». چون قراره با هم بگردیم و هممون کمک کنیم تا خیلی های دیگه مثل ما بتونن مکان و برنامه مناسب و دلخواهشونو راحت و آسون پیدا کنن.

حتما بین دوستاتون هستن از اون تیپ آدمایی که هرکاری بخواین انجام بدین، حتما میرین سراغشون، حتی اگه بخواین برین پارک یا رستوران چون یه رستوران باز، یه پایه خرید خوب یا یکی که اهل سفر و تئاتر باشه همیشه عزیزه.

ما می خوایم بشیم همون «عزیزه» تا همیشه دم دستتون باشیم، بهتون کمک کنیم بهترین خرید رو داشته باشین، بهترین جاها غذا بخورین، به بهترین شکل بگردین و خلاصه خوش باشین. شما می تونین با «همگردی» ببینین چندتا مثل خودتون دور و برتون هست و تازه بتونین به اونا هم کمک کنین که مثل شما بگردن… اینجاست که میشیم «همگردی».

معرفی نقشه

روی نقشه همگردی می تونین همه چیزو پیدا کنین. درواقع یه جور جست و جوی کوتاه و سریع براتون طراحی کردیم که کار کردن با اون خیلی راحته… چند تا امکان هم براتون در نظر گرفتیم که با مشخص کردن اونا راحت تر به هدفتون برسین؛ علاوه بر این که جاهای مهم رو توی شهر براتون مشخص کردیم؛ فهرست و جانمایی همه مکان ها و رویدادها رو می تونین توی محدوده ای که می خواین روی نقشه ببینین و این بهتون کمک می کنه تا انتخاباتون سریع و راحت تر باشه.

همگردای عزیز

همگردی متعلق به خودتونه؛ چون قراره مثل یه یار همیشه باهاتون باشه؛ پس لطفا شما هم تجربه هاتونو به اشتراک بذارین.

برای اینکه به بقیه همگرداتون کمک کنین باید چند تا کار کم زحمت و ارزشمند انجام بدین:

اول اینکه نظرای مثبت و منفی خودتونو در مورد مکانها یا رویدادهایی که در موردش اطلاع دارین، ثبت کنین تا بتونین به بقیه همگرداتون برای تصمیمگیری در مورد رفتن یا نرفتن کمک کنین.

دوم اینکه هرچی میتونین از تجربههاتون عکس بگیرین و توی سایت، خاطراتتون رو ثبت کنین تا بقیه بدونن چه لحظات زیبایی میتونن داشته باشن.

سومین کار مهم شما، اصلاح اطلاعات موجود در مورد یه مکان یا رویداده. شما میتونین خیلی راحت، اطلاعات مربوط به یه مکان یا رویداد رو تکمیل یا اگه ایرادی هست، اونارو اصلاح کنین.

و بالاخره اینکه شما میتونین هر مکان یا رویدادی که دوست دارین ولی توی سایت پیداش نمیکنین رو، بهراحتی اضافه کنین.

به هر حال ما مطمئنیم هرکسی یه بار همگردی رو امتحان کنه دیگه نمیتونه ازش دل بکنه!

ما منتظر شما همگردای عزیز هستیم

کافیه تو سایت ثبتنام کنین و حضور فعال داشته باشین. در عوض ما هم براتون کلی برنامه مفرح داریم؛ از اطلاعرسانی مکانها و رویدادهای مورد علاقه بگیر تا بستههای پیشنهادی همگردی برای مخاطبای عزیز، با کلی مکان و رویداد مفرح و جذاب.

 

همگردای عزیز صاحب کسب و کار

ما برای شما هم برنامههای ویژهای داریم تا بتونین خودتونو به مخاطبای «همگردی» معرفی کنین. کافیه بعد از ثبتنام به ما اعلام کنین که صاحب یه کسب و کار هستین که قابلیت معرفی شدن در سرویسهای تحت پوشش ما رو داره یا اصلا ممکنه اونقدر معروف باشین که قبلا تو همگردی ثبت شده باشین. شما میتونین صفحه خودتونرو مدیریت کنین و با ابزارهای مختلفی که همگردی در اختیارتون میذاره، با مشتری ها و مخاطب های سایت ارتباط برقرار کنین. حتما بعد از مدتی شما هم به این نتیجه میرسین که همگردی بهترین ابزار برای معرفی شما و خدماتتون به مشتری های واقعیه. پس تا زمان از دست نرفته، برای مدیریت صفحتون عجله کنین تا جزو اولین ها باشین.

10

از زبان همگردی:

توضیح

برخی قابلیت های برنامه :
اولین و جامع ترین شبکه ی اجتماعی سفر و گردش
کامل ترین نقشه ی گردشگری ایران و شهرهای دیدنی جهان
لیست جاذبه های گردشگری ایران و شهرهای دیدنی جهان
لیست مراکز تفریحی ایران و شهرهای دیدنی جهان
لیست رستوران های ایران و شهرهای دیدنی جهان
لیست مراکز اقامتی ایران و شهرهای دیدنی جهان
لیست مراکز خرید ایران و شهرهای دیدنی جهان
مشاهده ی اطلاعات روی نقشه با امکان مسیریابی
مشاهده ی عکس ها و کامنت های اضافه شده سایر کاربران
امکان اضافه کردن عکس، کامنت و پیشنهاد مکان جدید
امکان جستجوی نزدیکترین مکان های اطراف شما
توجه :‌ برای دریافت اطلاعات و تصاویر ، اینترنت با سرعت مناسب مورد نیاز است.
توضیحات بیشتر:
برای اولین بار در ایران برای همه شما عزیزانی که علاقه مند به گردش و سفر و تفریح هستید این امکان رو فراهم آوردیم تا جاهایی رو کشف کنید که تا حالا نرفتید و از چیزایی با خبر بشید که قبلا نمی دونستید. همگردی یک مجموعه از جذاب ترین مکان ها، رویدادها، تخفیف ها و کلی چیزای باحال دیگه رو با کمک دوستای شما جمع آوری کرده تا بتونید حرفه ای تر بگردید و سفر کنید.
شما هم به جمع دوستانتون در بزرگترین رسانه گردشگری ایران بپیوندید و تجربیات خودتون را از جذابیت ها و دیدنی های جایی که هستین با بقیه دوستاتون به اشتراک بذارید و ایران و جهان را هوشمندانه بگردید.

1

سخن آخر:

همگردی را میتوان بهترین اپلیکیشن حال حاضر گردشگری ایران دانست و آینده ای مناسب ومفید برایش انتظار داشت

پیشنهاد:

اضافه شدن بخش راهنما به برنامه برای برقراری ارتباط سریع تر با برنامه برای افراد غیره حرفه ای

آمار:

amar

لینک:

کافه بازار

 

8+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

 • ساسان جامعی

2 thoughts on “سفری مدرن با اپلیکیشن گردشگری همگردی

  • ساسان جامعی
   آگوست 24, 2016 at 11:34 ق.ظ
   Permalink

   لطفا با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید برای این کار به سایت همگردی مراجعه کنید

   0

   Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *