ذخیره اطلاعات و دسترسی به آن در هر مکان

شاید کمتر کسی باشد که تا به حال با “فضای ابری” آشنایی نداشته باشد. اگر شما میخواهید اطلاعات خودتون مثل تصاویر و ویدیوها و فایلها و هر نوع داده ی دیگر رو در جایی ذخیره کنید و درهر مکانی که هستید و به اینترنت متصل هستید، قصد دسترسی به این اطلاعات رو دارید، فضای ابری این مشکل رو برای شما حل کرده است. “ابرینو فایل اپلیکیشنی هست که با استفاده از فضای ابری این امکان رو برای شما فرام کرده که بتوانید اطلاعات مهم خودتون رو به صورت اینترنتی ذخیره کنید و در هر مکانی که شما به اینترنت دسترسی دارید میتوانید اطلاعات خودتون رو مشاهده کنید و تغییرات لازم رو به آنها اعمال کنید.

رابط کاربری:

بعد از اینکه شما اقدام به نصب اپلیکیشن ابرینو فایل کردید باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده است و شما تنها با چند کلیک میتوانید اطلاعات خود رو انتخاب و اقدام به ذخیره سازی آنها کنید. در صفحه اصلی اپلیکیشن ابرینو فایلشما میتوانید فایل های مورد نظر خودتون رو بارگزاری کنید و همچنین از طریق ایجاد پوشه های مختلف میتوانید فایل ها رو دسته بندی کنید و در داخل پوشه مورد نظر، فایل رو بارگزاری کنید.

اپلیکیشن ابرینو فایل این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که در صورت گرفتن عکس از طریق دوربین گوشی و وجود اتصال به اینترنت، تصاویر ثبت شده به صورت خودکار در فضای ابر ذخیره شوند. اگر میخواهید تمام تصاویری که تاکنون با دوربین گوشی خود ثبت کرده اید و فیلم هایی که ضبط کرده اید و یا موسیقی هایی که در گوشی شما ذخیره شده اند رو یکجا در فضای ابری ذخیره کنید، از طریق تنظیمات موجود در “بارگزاری خودکار” میتوانید این کار را انجام دهید.

اگر نیاز به فضای بیشتری برای ذخیره سازی اطلاعات خود دارید، میتوانید با پرداخت هزینه ماهیانه 7500 تومان یک فضای 1 ترابایتی را خریداری کرده و تا 5 دستگاه را به حساب خود متصل کنید و از اطلاعات خود پشتیبان بگیرید.

اگر شما بخواهید از دفترچه تلفن، پیامک ها، تاریخچه تماس هاو … در بازه های زمانی مشخص عمل پشتیبان گیری را انجام بدهید میتوانید از قسمت منو، اقدام به نصب “ابرینو بک آپ” کنید. شما ازین طریق میتوانید اطلاعات را بین گوشی ها جابه جا کرده و به صورت آنلاین به پیامک ها و دفترچه تلفن و … دسترسی داشته باشید.

 

امکانات:

استفاده از فضای ابری برای ذخیره سازی اطلاعات

دسترسی به اطلاعات در هر مکان در صورت دسترسی به اینترنت

پشتیبان گیری از اطلاعات

رابط کاربری مناسب

امکان دسته بندی اطلاعات

امکان دسترسی به اطلاعات از طریق دستگاه های مختلف

بارگزاری خودکار تصاویر ثبت شده با دوریبن گوشی

 

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *