تو کلاس شیطنت کن، حرص معلم رو دربیار

کمتر کسی هست که خاطرات تحصیلی دهه ی شصت رو فراموش کرده باشه. معلم های سختگیر که وقتی جیکت تو کلاس در میومد تنبیه های سختی رو اعمال میکردن یا وقتی سوالی از دانش آموزی پرسیده میشد و بلد نبود معمولا کتک میخورد یا حداقل این بود که از کلاس برای دقایقی اخراج میشد. با تمام این مشکلات دهه شصتی ها هیچ وقت عزم و اراده ی خودشون رو برای شیطنت از دست نمیدادن 😀  و تمرکز خودشون رو به جای درس بر روی شوخی با معلم میزاشتن.

اگر هنوز اون خاطرات در ذهن شما هست و هنوز هم به فکر شیطنت در کلاس هستید امروز میخواهم بازی ای رو بهتون معرفی کنم که جو کلاس های اون دوران رو شبیه سازی کرده است.

در ادامه به بررسی بازی دهه شصتی خواهیم پرداخت. لطفا مارو تا پایان همراهی کنید.

تحلیل:

این بازی 4 کلاس را شبیه سازی کرده است: کلاس ریاضی، کلاس تاریخ، کلاس آمادگی دفاعی و کلاس تاریخ. هر کلاس دارای معلم خاص خود با تیپ ظاهری متفاوت هست. معلم تاریخ با ظاهر خشن خود توجه بیشتری رو به خود جلب کرده است و همچنین آمادگی دفاعی که معمولا باید اندام مناسبی رو داشته باشه درحالی که خیلی تپله.

در ابتدا شما میتوانید برای شروع بازی فقط کلاس ریاضی رو انتخاب کنید. کلاس های دیگر رو یا باید با پرداخت درون برنامه خریداری کنید یا با بدست آوردن سکه توسط انجام مراحل بازی، اونا رو بخرید.قیمت خرید هر دو مرحله ی اول 999 تومان هست و سومی 1999 تومان که البته بهتر بود کمی پایین تر باشه.همچنین این امکان برای شما وجود داره که بتوانید تمام مراحل رو به طور یکجا خریداری کنید.

با ورود به کلاس مورد نظر شما با تصویر کلاس شامل معلمی که پای تخته ایستاده و دانش آموزانی که روی صندلی های خودشون نشستن رو به رو میشید. اما بازی به این صورته که معلم تا زمانی که رو به تخته ایستاده شما میتوانید با لمس هر  قسمت از صفحه گوشی خودتون باعثب شید دانش آموزان شروع به شیطنت بکنن. هر چقدر زمان این شیطنت بیشتر بشه سکه های بیشتری به شما تعلق میشیره و همچنین با گذر زمان سرعت دادن سکه نیز بیشتر میشه. اما اگر زمانی که دانش آموزان شیطنت میکنن معلم برگرده و ببینه عصبانی میشه و از شما سوالی رو میپرسه اگه شما به سوال درست پاسخ بدید به شما امتیازی تعلق میگیره و بازی ادامه پیدا میکنه ولی اگر سوال رو درست پاسخ ندید با تنبیه خط کش مواجه میشید به این ننحو که زمانی که خط کش رو داره میزنه شما باید علامت دست رو طوری جا به جا کنید که به خط کش برخورد نکنه.با هر بار خط کش زدن اگه شما بتونی جاخالی بدی امتیاز بهت تعلق میگیره و در نهایت اگه برخورد بکنه از کلاس میندازنت بیرون.

زمانی که امتیاز شما به 10000 برسه شما میتوانید دو مرحله ی بعد رو که هرکدام نیاز به این امتیاز داره رو خریداری کنید و مرحله سوم امتیاز 20000 رو میخواد. یکی از معایب این بازی اینه که میزان امتیاز برای خرید مراحل بعد بالاست و به دلیل اینکه روند این بازی صرفا شیطنت کردنه، امتیازگیری حاصل از شیطنت کمی صبر و حوصله میخواد.

نقاط قوت:

صدای معلم موقع عصبانی شدن و استفاده از اصطلاحات جذاب

نحوه ی امتیاز گیری که بر اساس شلوغ کردن است

طراحی ساختار کلاس که یادآور گذشته است

روند تنبیه کردن

امتیازگیری با عضویت در کانال تلگرامی و اینستگرام و مشاهده تبلیغات ویدیویی

امتیازگیری در روند تنبیه

 

نقاط ضعف:

امتیاز بالای خرید مراحل بعد

شیطنت به صورت دسته جمعی و نه به صورت تک تک

استفاده از سوال های تکراری در صورت تنبیه های پی در پی

تعداد محدود کلاس ها

1+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *