بررسی نرم افزار بهینه سازی و افزایش عمر باتریGO Power Master

▪️از محبوب ترین و مشهور ترین نرم افزارهای بهینه سازی و افزایش عمر آن می باشد که بیش از 50 میلیون بار ازسایت های مختلف دانلود شده است. این اپلکیشن توسط کمپانی معتبر Go Dev عرضه شده است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.
GO-Power-Master-1
🔻ویژگی ها:
▪️امکان خاموش کردن خودکار وایرلس، بلوتوث، جی پی اس و … در هنگامی که نیازی به آنها نباشددارای ویجت های مختلف و زیبا برای قرار دادن در صفحه اصلی گوشی همراه و دسترسی سریع قابلیت بهینه سازی و بهبود کاربرد باتری تنها با یک بار کلیک نمایش اطلاعات و جزئیات مربوط به باتری گوشی های اندروید و آخرین وضعیت باتری میزان مصرف هر نرم افزار از باتری گوشی های اندروید به صورت مجزا امکان تمیز کردن و پاک سازی فایل های کش و اضافی جهت افزایش عمر باتری قرار دادن تنظیمات گوشی در بهترین حالت ممکن برای شارژ راحت و افزایش عمر باتری.
power2
▪️همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین کاربران گوشی های هوشمند میزان مصرف باتری ها آنها می باشد. گوشی های هوشمند دارای مصرف باتری نسبتا بالایی هستند و به همین دلیل کاربران مجبور به شارژ کردن گوشی در بازه های زمانی کوتاه می شوند. به طبع چنین مسئله ای همیشه باب طبع کاربران نیست!
Go-Battery-Saver-and-Power-Widget-Go-Power-Master-YouthScrolls
▪️اگر شما نیز چنین مشکلی دارید توصیه میکنیم از برنامه های افزایش عمر و بهینه سازی باتری استفاده کنید.
لینک:
2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • ساسان جامعی

One thought on “بررسی نرم افزار بهینه سازی و افزایش عمر باتریGO Power Master

  • ژوئن 7, 2016 at 8:53 ب.ظ
    Permalink

    برنامه جالب. جذاب

    1+

    Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *