بررسی بازی فارمولر

چندی پیش بازی به اسم فارمولر روانه بازار موبایل شد که در بین بازی های موجود کمی متفاوت جلوه می کرد، و نوید بخش یک بازی جذاب و سرگرم کننده بود، از این رو طراحان بازی نیز ادعای اولین بازی در سبک مزرعه داری در ایران را کردند که باعث کمی بحث وجدل هم در بین رسانه ها شد، زیرا که پیشتر عنوان دیگری در سبک فارم ساخته و عرضه شده بود. شاید کمی بخواهیم به این موضوع توجه کنیم کاملا برایمان گویا میشود که اولین بودن در ایران چندان مهم و خلاقانه نیست بلکه اولین بودن در بین تمامی بازی های تولید شده کار مهم وبزرگی به حساب میاد، کپی زدن از عنوان داخلی یا خارجی هیچ فرقی نمی کنه کپی، کپی هست، البته شایان ذکر هست که قرار هم نیست که هر بازی که تولید می شه یک طرح جدید وناب باشه شاید کمی تغییر وهمین بومی سازی ها بر جذاب شدن آن ها کمک بسیاری بکند، ونیاز هم نباشد با ذکر اینگونه عناوین برای تاثیر گذاری استفاده کرد.


com.ElmoGame.Farmuler6

توضیح کلی: 

در فارمولر با یک بازی مزرعه داری روبه رو هستیم از همون های که در این هیاهوی زندگی شهری بازی کردنش شاید ما رو به فضای دنج طبیعت ببره وآرامشی در خود احساس کنیم. بازی فارمولر در 120 مرحله و4جعبه که هر جعبه شامل یک فصل متفاوت هست ساخته شده است.که هر فصل محصولات و ویژگی های خود را دارد، وشما در هر مرحله باید ماموریت های که به شما داده میشه رو در زمان تعیین شده به پایان برسانید. بازی به شکل مرحله ای به جلو میره و از هیجان یک بازی انلاین خبری نیست. در بازی به شکل خوب وکاملی از کاراکتر ها و محیط بومی استفاده شده که باعث میشه حس غریبی به مزرعه نداشته باشید وبراحتی باهاش ارتباط برقرار کنید.

com.ElmoGame.Farmuler11

شروع بازی:

خوب شروع به اجرای بازی که میکنی همین اولش میبینی که با یک عنوان با گرفیک خوبی روبه روهستیم وزیبای حرکت ماشین ها در جاده روستایی و رنگ امیزی ومنوهای که ملاحظه میکنید همگی به خوبی طراحی شده اند.

بازی در ابتدا یک روایت داستانی رو انجام میده که به جذاب شدن بازی و تعیین کردن تکلیف ما از این بازی کمک می کنه که تو عناوین داخلی کمتر این موارد رو ملاحظه کردیم.

com.ElmoGame.Farmuler8

گیم پلی:

وقتی شروع به بازی کردن مراحل طبق راهنمایی های که صورت می گیره انجام می دی خیلی زود متوجه میشی که علارغم اینکه بازی بهت آزادی عمل داشتن رو القا میکرد میبینی که هیج خبری از آزادی نیست وشما فقط باید تو زمان تعیین شده محصولات خواسته شده رو اماده کنید و ستاره ها رو دریافت کنید وبرید مرحله بعد ودوباره ما موریت جدید ومتاسفانه ارتقا ساختمانی که در مرحله اول هم که انجام میدهید تو مرحله دوم اعمال نمیشه وهمین موضوع باعث ایجاد خستگی سریع بعد از چند مرحله میشه. وجود کشاورزان ونحوه کار کردن هاشون تولید محصولات مختلف ایرانی فروختنشون تو شهر ومهمترین مورد وجود اقوام مختلف در بازی خیلی به جذابیت بازی اضافه میکنه ولی بعد از یه مدتی شما به این ها عادت میکنید واین مراحل و هست که تمرکز شما رو به خودش جلب میکنه که شاید از این لحظه به بعد کم کم خستگی به سراغ شما بیاد.

com.ElmoGame.Farmuler7

 

 

 

 

فارمولر

قیمت : رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)

سازنده : علم‌وگیم

سیستم عامل : اندروید

حجم : 44.4 مگابایت

آمار:

Capture

ویدیو از محیط بازی:

لینک دانلود:

کافه بازار

 

 

6+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • ساسان جامعی
  • ابوالفضل رحیمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *