برترین بازی های این ماه (آبان94)

تو آخر هر ما سعی میکنیم تا برترین بازی های جهان رو توماهی که گذشته برای دوستان معرفی کنیم تا اونایی که دوست دارن بتونن به جمع بازی کنندهاش بپیوندن.

1.jungle heat

Samurai_Siege_Loading_Page

این بازی رایگان با دارا بودن امتیاز 4.7 از 5 در پلی استوری از برترین و پرطرفدارترین بازی های دفاعی اندروید به شمار می رود و.gapit.ir آن را به همه ی دوستداران بازی های آرکید و اکشن پیشنهاد می دهیم.

در این بازی که در مناطق گرمسیری اتفاق میافتد شما در نقش یک فرمانده .پایگاه ونیرو های خود را تقویت کرده وبه دفاع ،وحمله برای بدست آوردن منابع سرشار نفت وچوب میپردازید.

لینک دانلود

گوگل پلی

apple store

2.paradise island:

ParadiseIsland2

جزیره خود رو بخرید وشروع به گسترش آن کنید با ایجاد مراکز تفریحی وجذاب توریستها را به سمت خود بکشید وثروتمند بشید و با دیگر بازی کنان در سرتاسر دنیا رقابت کنید. این ساختار کلی بازی بود که عنوان کردیم ولی همین یک سطر گفته شده باعث ایجاد یکی از زیبا ترین و اعتیاد اور ترین بازی ها شده

لینک دانلود:

گوگل پلی

apple store

3.castle clash:

Castle-Clash-wallpaper

یک بازی استراتژیک با محوریت ساخت قلعه و جنگ که باید ارتشی از الفها ،دورفها،روباتها وجانوران دیگه بسازید وبه نبرد با دیگران بپردازید تا بزرگترین امپراطوری را احداث کنید.

لینک:

گوگل پلی

apple store

4. clash of clans:

clash-of-clans-wallpaper-2

محبوب ترین و معروف ترین بازی موبایل وحتی شاید بشه گفت تمام تاریخ دنیای بازی سازی قلعه خود را بسازید وبا میلیون ها نفر در سرار دنیا به جنگ برید.

لینک:

google play

apple store

5. cloud raiders:

Cloud-Raiders-hack-cheats

این بازی یکی از محبوب ترین بازی های موبایل می باشد که میتوان ان را با کلش مقایسه کرد در این بازی با گرافیک بالا و صداگذاری فوقالعاده باید با قلعه سازی ونبرد با سایر قلعه ها که بازیکنان واقعی هستن امپراطوری خود را بسازید. این بازی بیش از یک میلیون بازی کننده دارد.

لینک:

google play

apple store

 

6.battle alert:

battle alert

این بازی یکی از زیبا ترین واعتیاد آور ترین بازی های در سبک  جنگی و نقش افرینی به خساب میاید. اگر هشدار جنگ را شنیده اید برای بدست اوردن ازادی وارد نبرد شوید. این بازی بیش از 10میلیون دانلود از گوگل پلی داشت است

لینک:

google play

apple store

7.samurai siege:

Samurai_Siege_Loading_Page

بازی محاصره سامورایی یک بازی استراتژیک میباشد که باید قبیله خود را ساخته وجنگ با دشمنانتان بروید. این بازی بیش از 3میلیون بازی کننده دارد.

google play

apple store

8.little empire:

com.camelgames.fantasyland0

این بازی 263 مرحله چالش برانگیز دارد وشما باید قلعه خود را اماده برای حمله دشمن نگه دارید وهمچنین نیرو های خود را نیز برای حمله به دشمن.

لینک:

google play

apple store

9.boom beach:

boom-beach

این بازی که ساخته استودیوی Supercell خالق بازی کلش اف کلن هست. باگرافیکی مثل محصول قبلی ساخته شده . در این بازی شما باید ارتش خود را اماده کرده وبا قایق ها به جزایر مختلف حمله کرده وگروگان ها را ازاد کنید.

لینک:

google play

apple store

10.hay day:

hay-day-desktop-hd-wallpapers

یک بازی زیبای مزرعه داری میباشد که در آن به زندگی روستای می پردازید ومحصولات خود را به فروش میرسانید وبرای تبدیل شدن به کشاورز نمونه تلاش می کنید.

لینک:

google play

apple store

2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • ساسان جامعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *